دانلود K-Lite Codec Pack Mega 14.8.8

K-Lite Codec Pack مجموعه ای از Codec های لازم برای پخش انواع فرمت های صوتی و تصویری می باشد، به طوری که پس از نصب این مجموعه می توانید اکثر کلیپ های صوتی و تصویری (WMA, AAC AC۳, M۴A, MP۲, OGG, DivX, AVI, WMV, RM, MOV, MP۴) را در سیستم خود اجرا (پخش) کنید. این مجموعه در هنگام نصب، همچنین یک Media Player Classic نصب می کند که می توانید به جای تمامی Player های موجود در سیستم از این Player برای پخش فایل های صوتی و تصویری خود استفاده کنید. شما با نصب K-Lite Codec Pack در ویندوز می توانید با استفاده از برنامه هایی مانند JetAudio و Windows Media Player تمام فرمت های موجود را پخش کنید در این حالت برای پخش فایل های RM و RAM دیگر نیاز به نصب RealPlayer ندارید و یا برای پخش فایل های MOV نیاز به نصب Quick Time ندارید. برای پخش DVD و SVCD نیاز به نصب پلاگین یا برنامه ای مانند PowerDVD ندارید و …

قابلیت های کلیدی نرم افزار K-Lite Codec Packs:
– توانایی پخش ۹۹% از انواع فرمت های صوتی و تصویری
– به روز بودن Codec ها
– حجم کم و سبک بودن Player
– نمایش زیرنویس
– و …

دانلود K-Lite Codec Pack Mega 14.8.8

دانلود VMware vRealize Log Insight 4.7.1

 VMware vRealize Log InsightVMware غول مجازی سازی است و یکی از محصولات این شرکت VMware vRealize Log Insight می باشد که به ارائه یک فرآیند مدیریت Log مقیاس‌پذیر، با داشبورد عملیاتی ساده، آنالیزهایی پیشرفته و قابل توسعه‌ بصورت Third-Party می‌پردازد و یک دید عملیاتی عمیق و عیب یابی سریع را فراهم می‌نماید. VMware vRealize Log Insight به واسطه‌ی پشتیبانی ازVMware vSphere، مناسب‌ترین راه‌کار برای محیط‌ های مجازی‌سازی شده با VMware است.

اگر به دنبال یک نرم افزار برای بررسی log های محصولات VMware هستید پیشنهاد ما به شما VMware vRealize Log Insight است.

VMware-vRealize-Log-Insight-4.7.1-10752772_OVF10.ova
VMware-vRealize-Log-Insight-4.7.1-10752772.pak
VMware-Log-Insight-Importer-4.7.1-10752781.msi
VMware-Log-Insight-Agent-4.7.1-10752781.msi

برای فعال سازی از سریال نامبر زیر استفاده نمایید.

دانلود سریال نامبر

دانلود Splunk Enterprise 7.2.4

splunk enterprise

Splunk نرم افزاری برای جمع آوری و آنالیز کلان داده هاست. این برنامه با آنالیز و ارزش سازی داده های کلان (Big Data) تولید شده در زیرساختهای تکنولوژیک شرکت، سیستم های امنیتی و برنامه های تجاری سازمان شما، نگرشی عمیق در روند پیشرفت کسب و کارتان در اختیار شما قرار میدهد. splunk برای این منظور هر چیزی از روند کلیکهای کاربر گرفته تا تراکنشهای امنیتی و فعالیتهای شبکه ای را تحت نظر میگیرد. این محصول توانمند، اطلاعات با ارزشی از داده های خام جمع آوری شده توسط ماشین در اختیار شما قرار میدهد و به این ترتیب باعث بهبود هوش تجاری خواهد شد. ادامه خواندن “دانلود Splunk Enterprise 7.2.4”

دانلود VirtualBox 6.0.4 + Extension Pack

VirtualBox

VirtualBox نرم افزاری که امکان اجرای چند سیستم عامل مجازی را در یک سیستم عامل فراهم می کند. برای مثال امکان اجرای لینوکس را در ویندوز فراهم می کند بدون این که لازم باشد سیستم ریست شود و یا منوی خاصی برای نوع فرمت بندی هارد تعریف شود. VirtualBox که از محیط کاربری بسیار ساده ای نیز بهره می برد حجم متناسب تری نسبت به نرم افزارهای مشابه دارد. VirtualBox نیز تقریبا از تمامی سیستم عامل ها پشتیبانی می کند. این نرم افزار توسط کمپانی Oracle به رایگان عرضه شده است و نیازی به کرک ندارد. ادامه خواندن “دانلود VirtualBox 6.0.4 + Extension Pack”

دانلود VMware Workstation Pro 15.0.3

VMware workstation

VMware Workstation قدرتمند ترین و معروف ترین ابزار موجود در زمینه مجازی سازی ویندوز به شمار می رود. کاربران به راحتی می توانند بدون این که کوچک ترین صدمه ای به سیستم عامل خود وارد نمایند حجیم ترین ابزار ها را بر روی یک سیستم مجازی نصب نمایند و به راحتی استفاده کنند. محصولات شرکت VMware در زمینه مجازی سازی بسیار محبوب هستند و همیشه یکی از گزینه های اصلی در این زمینه برای متخصصان هستند. شما با استفاده از VMware می توانید همزمان چندین سیستم عامل مختلف را نصب و با آنها کار نمایید.

این ورژن از VMware Workstation فقط برای ویندوزهای ۶۴bit ارائه شده است.

ادامه خواندن “دانلود VMware Workstation Pro 15.0.3”